Technicel bvba

Zone Reme 4
2260 Westerlo
T +32 (0)14 85 07 65
F +32 (0)14 26 74 96
info@technicel.com

Dirk Martensstraat 2
Unit 2
8200 Brugge
brugge@technicel.com

Esserstraat 2
Unit 3
8550 Zwevegem
zwevegem@technicel.com

Oeverstraat 19A
9160 Lokeren
lokeren@technicel.com

 

Gratis nummers voor al
uw bestellingen:

T +32 (0)800 11 040
F +32 (0)800 11 050

Contact hoofdkantoor

Technicel hoofdkantoor: Zone Reme 4 - 2260 Westerlo

 

Who is who? | Routebeschrijving | Openingstijden

Who is who?

KarenSteurs17

KurtMaes517  RudyVerlinden517

Karen Steurs
Directiesecretariaat en personeelszaken
karen@technicel.com

 

Kurt Maes
Zaakvoerder en technisch adviseur
kurt@technicel.com

 

Rudy Verlinden
Financieel directeur
rudy@technicel.com

 

EviJacobs217 Gitte17 Karen M

Evi Jacobs
Directiesecretariaat en personeelszaken
evi@technicel.com

 

Gitte Mellebeeckx
Customer service Oost- en West-Vlaanderen
gitte@technicel.com

 

Karen Mergaerts
Customer service Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant
karenmergaerts@technicel.com

 

 Fabianne D

   
Fabianne Desterke
Boekhouding
boekhouding@technicel.com






 

 




 




 

Patrick17 Tom17  Laura small17

Patrik Augustynen
Chauffeur

 

Tom Bruynseels
Magazijnier

 

Laura Bierinckx
Logistiek en voorraadcontrole

 

Direct mailen: info@technicel.com

 

Routebeschrijving

Openingstijden

Openingsuren magazijn:
Van maandag tot donderdag: 8.15 u – 12.00 u en 13.00 u tot 17.30 u
Vrijdag: 8.15 u – 12.00 u en 13.00 – 16.00 u

Wenst u uw materiaal 's morgens, 's avonds of tijdens het weekend af te halen?
In ons afhaalsas kan u 24/24, 7/7 terecht!

Geef ons uw bestelling door tijdens de kantooruren (voor 16.30 u en vrijdag voor 15.00 u) en u krijgt van ons de code om het sas te openen.

Gratis telefoonnummer voor bestellingen 0800/11 040 of gratis faxnummer 0800/11 050.

“Een vriendelijk ontvangst en tijd voor elke klant! Wij maken graag het verschil.”

Evi Jacobs
Facturatie en boekhouding

  • maandag, 28 augustus 2017 17:05 OPLEIDINGEN & WORKSHOPS NAJAAR 2017!
    Beste Klanten, Dit najaar pakken we uit met nieuwe opleidingen en workshops, met nieuwe thema's die aan bod komen!Klik hier voor een overzicht van de opleidingenKlik hier voor een overzicht…
  • dinsdag, 11 april 2017 10:44 Opening NIEUW FILIAAL Lokeren!
    Wij nodigen u van harte uit in ons gloednieuw filiaal te Lokeren vanaf 18 april 2017 Uniek concept! ► Semi-automatisch ► Geen wachttijden   Benieuwd? Kom langs voor uw persoonlijke toegangsbadge.…
  • woensdag, 03 augustus 2016 09:41 Sluitingsdagen
    Beste Klant Gelieve er rekening mee te houden dat al onze filialen gesloten zullen zijn op maandag 15 augustus. Vanaf dinsdag 16 augustus zijn wij u graag weer van dienst!…
Meer nieuws...