Technicel bvba

Zone Reme 4
2260 Westerlo
T +32 (0)14 85 07 65
F +32 (0)14 26 74 96
info@technicel.com

Dirk Martensstraat 2
Unit 2
8200 Brugge
brugge@technicel.com

Esserstraat 2
Unit 3
8550 Zwevegem
zwevegem@technicel.com

Oeverstraat 19A
9160 Lokeren
lokeren@technicel.com

Energielaan 4
2960 Brecht
brecht@technicel.com 

 

Gratis nummers voor al
uw bestellingen:

T +32 (0)800 11 040
F +32 (0)800 11 050

Contact Westerlo

Technicel Westerlo Zone Reme 4 - 2260 Westerlo

 

Who is who? | Routebeschrijving | Openingstijden

Who is who?

 

 CrisSteurs417  Wes17  JorisVanLommel317
Chris Steurs
Filiaalleider Westerlo
chris@technicel.com
Wes Deboel
Area Sales Manager Antwerpen,
Limburg en Vlaams-Brabant
wes@technicel.com
Joris Van Lommel
Verkoopleider
joris@technicel.com

 

Direct mailen: westerlo@technicel.com

 

Openingstijden

Openingsuren shop & magazijn:
Van maandag tot donderdag: 8u15 – 12u00 en 13u00 tot 17u30
Vrijdag: 8u15 – 12u00 en 13u00 – 16u00 

Wenst u uw materiaal 's morgens, 's avonds of tijdens het weekend af te halen?
In ons afhaalsas kan u 24/24, 7/7 terecht met uw persoonlijke toegangsbadge.

Geef hiervoor uw bestelling door tijdens de kantooruren (voor 16u30 en vrijdag voor 15u00).

Gratis telefoonnummer voor bestellingen 0800/11 040.

Routebeschrijving

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

“Een vriendelijk ontvangst en tijd voor elke klant! Wij maken graag het verschil.”

Evi Jacobs
Directiesecretariaat & aankoop

  • maandag, 27 mei 2019 09:28 Winnaar opening Brecht
    Gefeliciteerd aan Dirk Voorspoels van de firma Voorspoels & Co! Hij is als winnaar uit de bus gekomen van het exclusief etentje voor 2 in 't Zilte te Antwerpen!
  • donderdag, 24 januari 2019 14:42 Onbereikbaar via e-mail
    Beste klant Wegens een technische storing bij Microsoft, zijn wij tijdelijk niet bereikbaar via e-mail. U kan ons wel telefonisch bereiken op het gratis nummer 0800/11.040. Onze excuses voor dit…
  • dinsdag, 11 september 2018 15:30 Maak kans op een Mega-prijs!!
    Maak kans op een Mega-prijs!! Schrijf je snel in voor onze nieuwe reeks Technicel Academies en ga naar huis met een pallet FK X Mega- tegellijm! Klik hier voor meer…
Meer nieuws...